У суботу, 10 березня, українська біатлоністка Юлія Журавок завоювала срібну медаль в індивідуальній гонці в рамках сьомого етапу Кубка IBU в російському селі Уваті Тюменської області

Про це повідомляє інформаційний портал Знай.Спорт.

Журавок з чотирма нулями стала срібним призером індивідуальної гонки сьомого етапу Кубка IBU.

23-річна сумчанка показала свій найкращий результат у кар’єрі в гонках Кубка IBU. Наша співвітчизниця продемонструвала ідеальну стрілянину і чудовий хід, що і забезпечило їй підсумкове друге місце.

До останнього вогневого рубежу на високий результат претендувала і Ольга Абрамова. Але на 19-му пострілі у неї трапилася заминка, вона почала перечікувати порив вітру і… перестояла. У підсумку – ще дві хвилини штрафу (а всього – три), відкинули нашу спортсменки на 13-е місце.

Ще у двох українок стрілянина зовсім не вдалася: Яна Бондар та Надія Бєлкіна заробили по шість хвилин штрафу і фінішували 28-й і 35-й соотвественно при 41-й фінішіровавашей учасниці. Приємно відзначити, що всі наші дівчата показали результати в топ-20 за чистою швидкістю.

У загальному заліку Кубка IBU срібний успіх підняв Юлію Журавок на сьомий рядок, Ольга Абрамова утримує місце в десятці найсильніших.

1.  Ірина Услугіна (0+0+0+1) 47:58,5
2.  Юлія Журавок (0+0+0+0) +27,5
3.  Євгенія Павлова (0+1+0+0) +1:08,2

13.  Ольга Абрамова (0+1+0+2) +3:31,3
28.  Яна Бондар (0+3+0+3) +6:15,2
35.  Надія Бєлкіна (1+2+0+3) +7:51,6

Відзначимо, що Юлія Журавок сколихнула соцмережи, розмістивши свою спокусливу фотографію. При цьому спортсменка не уникнула іронічних коментарів.

Одним з перших знімок виявив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак і не втратив можливість по-доброму підколоти свою підопічну.

“Навіщо їй цей біатлон”, – написав глава ФБУ, прикріпивши усміхнені смайлики, на що спортсменка моментально відреагувала: “Ще й як потрібен”.

Як раніше повідомляв портал, Україна здобула перші медалі у Пхьончхані.