В інтернет-мережі з’явився відеозапис як уболівальники футбольного клубу Рома принесли на матч проти українського Шахтаря ганчірку так званої «ДНР»

Про це повідомляє Знай.спорт.

«Гей, FARE! Матч Рома – Шахтар. Вболівальники Роми пронесли на стадіон ганчірку у вигляді прапора “ДНР”. Маємо надію, що футбольний клуб Рома за це понесе покарання», – йдеться в повідомленні.

Уточнимо, що прапором спочатку в одному місці, а потім – в іншому.

Нагадаємо, що в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Шахтар за сумою двох матчів поступився Ромі. Перший матч завершився на користь української команди з рахунком 2: 1, а в Римі ситуація змушувала італійців атакувати і забивати.

У першому таймі забитих м’ячів не було, а ось на початку другої половини зустрічі Едін Джеко скористався виходом один на один і своїм голом, який виявився єдиним у матчі, вивів джаллоросси в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Як писала Politeka, переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА братиме участь в Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об’єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.