Під час матчу-відповіді проти «Лаціо», футболісти київського «Динамо» будуть використовувати всі моменти для атак

Про це заявив захисник «Динамо» Микола Морозюк.

«Лаціо»потрібна перемога, але у нас є своя стратегія і план на гру. Не будемо відсиджуватися в обороні і відбиватися. Постараємося використовувати наші моменти в атаці. Сподіваюся, ми продовжимо цю серію. Думаю, ніхто не буде проти». – зазначив він.

Проте Морозюк уточнив, що суперник у киян буде сильним.

«Зараз ми відчули на собі силу суперника, знаємо його не тільки по картинці з телевізора. Підготуємося кращим чином і зіграємо, як вміємо. Суперник дуже хороший, володіє сильним складом», – уточнив спортсмен.

Нагадаємо, екс-капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський розповів, що думає про перспективу колишнього клубу. Про це він повідомив під час спілкування з журналістами.

«Не подобатися постійна критика. Можу сказати, що зараз йде перебудова команди з вливанням молоді. В цьому плані я бачу великий потенціал для «Динамо», але його ще потрібно використовувати », – зазначив він.

Як писала Politeka, лютого у Львові в рамках 21 туру української Прем’єр-ліги рівненський “Верес” приймав київське “Динамо“. Гра завершилася з рахунком 3: 1 на користь господарів.

На 13 хвилині Верес відкрив рахунок у зустрічі – Куліш скористався помилкою Морозюка, який погано відпасував голкіперу. В середині першого тайму ситуація для Динамо стала ще гірше: Ротань в своїй штрафній збив Куліша і отримав червону картку, а Сімінін реалізував пенальті.