В Іспанії відбувся перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів між Севільєю і Баварією. Мюнхенці здобули перемогу з рахунком 2:1

Севілья зуміла відкрити рахунок в матчі завдяки голу Пабло Сарабії, який виграв боротьбу за м’яч у Хаві Мартінеса і потім точно пробив з близької відстані. Однак Баварія досить швидко відігралася – допоміг рикошет. Після прострілу Франка Рібері м’яч від ноги Хесуса Наваса та штанги закотився за лінію воріт.

У другому таймі Баварії вдалося вийти вперед – після навісу того ж Рібері Тьягу Алькантара точно пробив у падінні головою.

Паралельно грався матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між минулорічними фіналістами турніру – Ювентусом і Реалом. Мадридці здобули розгромну перемогу з рахунком 3:0.

Реал забив виїзний гол вже на третій хвилині матчу – Кріштіану Роналду в дотик замкнув передачу Іско. У другому таймі португалець збільшив перевагу мадридців – причому зробив це красивим ударом через себе. А добив Ювентус Марсело – бразилець пройшов Буффона і заштовхав м’яч у сітку.

Як раніше писала Politeka, форвард збірної Бразилії і ПСЖ Неймар розповів, як ставиться до Кріштіану Роналду, а також висловився про можливий відхід зі складу «парижан».

«Я поважаю Кріштіану Роналду – він вже увійшов в історію і дуже багато зробив для футболу. Він є тим гравцем, на якого треба рівнятися і пробувати досягти його висот. Він, як і Мессі, провів останні 10 років на вершині, і все прагнуть бути настільки хорошими футболістами, як вони », – зазначив він.

Джерело: Politeka