Матч Севільї і Барселони запам’ятався не тільки перемогою останньої, але і незграбними казусами на поле

Гра Барселони і Севільї відбулася в рамках фіналу Кубка Іспанії, пише Знай.Спорт.

Однак, матч запам’ятався уболівальникам не тільки тріумфом Барселони, але і напівголим Ліонелем Мессі.

Барселона

На 38-й хвилині гри Мессі вирвався назустріч воротареві і в черговий раз довів, що зупинити його можливо тільки в тому випадку, якщо грати проти правил. Серхіо Ескудеро, захисник Севільї, наздоганяючи Мессі, потягнув його за труси і повалив на газон. Арбітр тут же видав севільцю жовту картку, а Ліонель залишився сидіти на газоні з особою подиву такого нахабства Ескудеро.

Після матчу Мессі, який забив один з голів, вирішив знову посидіти на газоні. До нього підійшла Корал Симанович, дружина півзахисника Роберто, і попросила сфотографуватися. Ліонель потрапив в незручну ситуацію, не знаючи, як позувати з дівчиною перед камерою. На відео, задокументовано цей момент, видно, як Ліонель хоче обійняти Корал для фотографії, але все ж таки не наважується на фізичну близькість і прибирає руку. Мабуть, Антонелла Рокуццо, дружина аргентинця, проти такого.

месси

Барселона і Севілья зійшлися в протистоянні в фіналі Кубка Іспанії в Мадриді. У першому таймі було забито 3 голи: один забив Мессі, ще два – Суарес. У другому таймі каталонці забили ще 2 голи. Андрес Іньєста і Феліпе Коутіньо відзначилися з пенальті. У підсумку, Барселона розгромила Севілью з рахунком 5: 0.