Зустріч українських футбольних клубів в Першій лізі закінчилася скандалами і дискваліфікацією двох гравців

2 травня у Харкові відбувся матч Першої ліги між Геліосом та Полтавою. Під час гри, яка закінчилась перемогою гостей з рахунком 0:2, сталося кілька скандальних епізодів.

Фанати Геліоса облаяли бригаду арбітрів і полили її водою перед початком другого тайму, повідомляє Знай.Спорт.

Цей інцидент розслідують. Сам матч, до речі, був не менш цікавим.

На початку гри у ворота Геліоса поставили пенальті, який гравець Полтави не реалізував. Перед самою перервою полетіли червоні картки: суддя вилучив капітана харків’ян Ігоря Луценка. Як стверджується, він застосував фізичну силу до одного з членів суддівської бригади.

У другому таймі за другу жовту картку арбітр Юрій Іванов з Донецької області видалив ще одного гравця Геліоса – півзахисника Євгена Чепурненко. З 86-ї хвилини господарі догравали удев’ятьох.

У прес-службі Геліоса повідомили, що матч з Рухом у Львові ризикують пропустити дев’ять футболістів: Сергій Кравченко, Владислав Зайчук, Сергій Лобойко, Вадим Абеленцев, Сергій Погорілий, Ігор Кошман (в усіх – травми), Антон Котляр, Ігор Луценко, Євген Чепурненко (дискваліфіковані).

Матч Рух – Геліос відбудеться 6 травня. Команди є сусідами у турнірній таблиці – шосте та сьоме місця. Полтава займає першу сходинку у Першій лізі, випереджаючи київський Арсенал на два бали.

Нагадаємо, Андрій Лунін, воротар луганської Зорі та збірної України, може перейти до італійського клубу Інтер. Міланська команда запропонувала керівництву Зорі 5 мільйонів євро за українця. Спочатку луганський клуб порахував таку ціну заниженою, але після – погодився.

Лунин Андрей

Італійські джерела повідомляють, що найближчим часом міланський клуб повинен вийти на зв’язок з Луніним для детального обговорення здійснення трансферу.

Луганський клуб Зоря звернувся до Інтеру з проханням поквапитися і найближчим часом завершити трансфер Луніна. Такий поспіх пов’язана з тим, що міланський клуб – не єдиний, хто зацікавився голкіпером. Італійський Ювентус також звернув увагу на гравця. Також ЗМІ повідомляли про можливий перехід Луніна в Арсенал.