Інцидент стався перед матчем Кубку України

Перед матчем футбольних команд Динамо (Київ) – Шахтар (Донецьк) вболівальники клубів влаштували хід по центральному бульвару Дніпра. З фаєрами і димовими шашками учасники маршу йшли до стадіону “Дніпро-Арена”.

Про це повідомляє Знай.Спорт.

Для підтримання громадського порядку колону уболівальників супроводжували поліцейські. Приблизно в 18:00 один з фанатів підкинув інспекторові поліції за бронежилет пристосування з піротехнічним вмістом. У результаті цього поліцейський отримав опіки плеча, надпліччя і шиї.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Порушникові, який завдав опіки поліцейському, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до п’яти років згідно частини 2 статті 345 ККУ (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легкої або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).

Нагадаємо, донецький «Шахтар» виграв Кубок України з футболу, обігравши у фінальному матчі київське «Динамо». Поєдинок пройшов 9 травня у Дніпрі на стадіоні «Дніпро Арена». Сам матч завершився з рахунком 2:0.

Перший тайм пройшов без голів. А от одразу після перерви, на 47 хвилині, гірники забили перший м’яч. Після передачі Бутка з правого флангу відзначився Факундо Феррейра.

Остаточний рахунок на 61-й хвилині зробив Ярослав Ракицький ударом зі штрафного. «Шахтар» став володарем Кубка України вже 12 раз в історії.

Гірники навіть стали авторами історичного досягнення, обігнавши «Динамо», у якого 11 перемог у Кубках.

Варто також зазначити, що напередодні матчу у Дніпрі сталася бійка між футбольними фанатами. Унаслідок сутичок 20 людей затримали та доставили у відділок поліції.