Команди Ворскла та Зоря провели вирішальний матч за “бронзу” в українській Прем’єр-лізі 2017/18

В результаті поєдинку, бронзовим призером УПЛ стала полтавська Ворскла, обігравши луганчан (2: 0).

Ворскла
Ворскла

Для того, щоб піднятися на третє місце, Зорі потрібно було тільки перемогти Ворсклу, тоді як полтавчан влаштовував будь-який результат, окрім поразки.Для того, щоб піднятися на третє місце, Зорі потрібно було тільки перемогти Ворсклу, тоді як полтавчан влаштовував будь-який результат, окрім поразки.Перемогу Ворсклі принесли голи Владислава Кулача на 66-й хвилині зустрічі і Дениса Васіна – на останніх хвилинах гри.

Ворскла вже вдруге в історії стала бронзовим призером (перший – в сезоні 1996-1997), а також завоювала пряму путівку в груповий етап Ліги Європи.

Повністю сформувалося представництво України в єврокубках в наступному сезоні.

Заря
Зоря

Чемпіон України донецький Шахтар знову буде представляти Україну в груповому раунді Ліги чемпіонів, потрапивши туди безпосередньо. Також в Лізі чемпіонів виступить київське Динамо, яке стартує в третьому відбірковому раунді.У Лізі Європи Україна буде представлена ​​трьома командами – Ворсклою, Зорею і Маріуполем.

Раніше київське Динамо впевнено перемогло полтавську Ворсклу в матчі 24-го туру Прем’єр-лігіІгра відбулася на майже порожньому НСК “Олімпійський” і завершилася з рахунком 4: 0. Усі голи кияни забили після стандартів.

Ключовий момент трапився вже на 4-й хвилині матчу, коли “Динамо” забило швидкий гол. На 4-й хвилині Артем Бесєдін відзначився вперше за 15 матчів, замкнувши головою навіс з кутового Віктора Циганкова. Після цього столичні футболісти стали грати розкуто, багато комбінували і змогли закотити у ворота Шуста ще три м’ячі.