Українська тенісистка Еліна Світоліна прийшла на допомогу своїй постраждалої суперниці, що отримала травму на корті

Перша ракетка України надала допомогу румунської спортсменці Міхаеле Бузарнеску, яка виступала проти неї в матчі, повідомляє Znaj.Sport.

У турнірі серії Premier 5 в канадському Монреалі Світоліна взяла чотири стартові гейми поспіль.

У другому сеті тенісистки обмінялися брейками в середині сету. Світоліна була в ролі наздоганяючої, проте зуміла перевести партію на тай-брейк. За рахунку 5: 2 на користь українки, здавалося, Бузарнеску приречена на виліт. Однак румунка зуміла взяти 5 геймів поспіль і зрівняти рахунок у зустрічі.

У вирішальному сеті другого раунду турніру Бузарнеску отримала травму голеностопа і не змогла продовжити гру.

В кінці третього сету румунська спортсменка, намагаючись відбити м’яч, пущений Світоліной, раптово з криком впала на корт. Світоліна разом з медперсоналом підбігла до суперниці і спробувала їй допомогти. Згодом румунську спортсменку відвезли з корту в інвалідному візку.

Пізніше Міхаела Бузарнеску висловила подяку Еліні Світоліной за її допомогу, надану на корті, і висловила впевненість, що незабаром повернеться на майданчик, і спортсменки зможуть дограти перерваний сет.

Еліна Світоліна зберегла свою позицію в оновленому рейтингу WTA. Світоліна залишилася на п’ятій позиції.

П’ята ракетка світу і перша ракетка України пробилася до чвертьфіналу турніру серії WTA Premier 5, який проходить в Торонто. Українка обіграла британку Йоханна Конту в третьому колі.

Гра тривала 1 годину 25 хвилин. Світоліной вдалося зробити 4 ейси і 4 брейки, але вона допустила 3 ​​подвійні помилки. Рахунок матчу: 6: 3, 6: 4.

Нагадаємо, Світоліна шокувала фанатів своєї нової зовнішністю: що сталося.

Як повідомляла Politeka, Світоліной пропонували змінити громадянство: що вона відповіла.

Також Politeka розповідала, що Світоліна засвітилася в компанії відомої росіянки.