Український кікбоксер став чемпіоном на Всесвітніх Іграх

Херсонський спортсмен Віталій Дубина став найкращим у світі в ваговій категорії до 71 кілограма.

Екс-першу ракетку світу позбавили мандата Думи

У вирішальній сутичці за золото 22-річний спортсмен з Херсона переміг Богдана Шумарова з Болгарії. Суддівський рахунок бою – 3: 0 на користь українця.

Нагадаємо, до цього також перше місце з кікбоксингу зайняв Орфан Сананзаде з України. Роман Головатюк отримав бронзу в цьому виді спорту. Кікбоксинг є одним з чотирьох “показових видів спорту” на Всесвітніх Іграх разом з академічним веслуванням (де в українців три золота і бронза), американським футболом і спідвеєм. Медалі, завойовані в цих видах, на жаль, не йдуть в офіційний командний залік на світовому форумі. На даний момент у збірної України в офіційній таблиці залишається 20 медалей (6 золотих, 6 срібних і 8 бронзових). Українці – на восьмому місці серед 112-ти збірних.

Нагадаємо, що українська тенісистка Еліна Світоліна не пройшла в півфінал Відкритого чемпіонату Франції Ролан Гаррос, програвши румунці Сімоні Халеп.

Джерело: УНІАН