Українець встановив рекорд в стилі, в якому навіть не тренувався

Український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

У фіналі змагань в Римі Андрій показав час 22,27 секунди, що на 0,16 секунди краще попереднього світового досягнення, яке з 2009-го року належало іспанцеві Рафаелю Муньосу.

“Це історія! Я залишив у ній свій слід. Я дійсно щасливий показати щось особливе», – поділився плавець.

пловец, спорт

Спортсмен зізнався, що не тренував батерфляй, а займався вільним стилем.

«Чесно кажучи, в останні роки я тренував вільний стиль. Але тут я пропустив 50 метрів вільним стилем, тому що був перевантажений. Було прийнято рішення проплисти батерфляєм в цей змагальний період. Я не тренував батерфляй, як такий», – розповів Говоров.

Нагадаємо, збірна України з дзюдо продовжує успішні виступи на Кубку Європи, який проходить в словенському місті Подчетртек, повідомляє.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет України, 25 червня українці виграли ще 4 медалі. Срібло завоював Данило Гуцол у ваговій категорії до 100 кілограм.

Ще три бронзи на рахунку Олександра Мінді (до 100 кілограм), Анастасії Сапсай (до 78 кілограм) і Василини Кириченко (до 78 кілограм).

Золоту медаль для збірної України на Кубку Європи виграла 17-річна Дарина Білодід (у ваговій категорії до 48 кілограм).

Спорт знищує чоловіків: вчені зробили приголомшливі висновки

Збірна України стала однією з найкращих на чемпіонаті Європи з дзюдо серед ветеранів, який завершився 17 червня в шотландському Глазго. Про це повідомила федерація дзюдо України.

Українські спортсмени завоювали 14 медалей – п’ять золотих, чотири срібні та п’ять бронзових.

Також повідомлялося, що футболіст впав у кому після зіткнення під час тренування.

Після того, як гравець збірної Перу Джефферсон Фарфан зіткнувся з іншим гравцем збірної на тренуванні 25 червня, він впав на газон, втративши свідомість.

За словами брата футболіста, той пролежав без свідомості близько 30 хвилин. Прийшов до тями Фарфан тільки в лікарні.