Українські дзюдоїсти підкорюють Європу

Збірна України з дзюдо продовжує успішні виступи на Кубку Європи, який проходить в словенському місті Подчетртек, повідомляє Sport.znaj.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет України, 25 червня українці виграли ще 4 медалі. Срібло завоював Данило Гуцол у ваговій категорії до 100 кілограм.

Ще три бронзи на рахунку Олександра Мінді (до 100 кілограм), Анастасії Сапсай (до 78 кілограм) і Василини Кириченко (до 78 кілограм).

Золоту медаль для збірної України на Кубку Європи виграла 17-річна Дарина Білодід (у ваговій категорії до 48 кілограм).

спорт

Українські дзюдоїсти виграли гору медалей на чемпіонаті Європи

Збірна України стала однією з найкращих на чемпіонаті Європи з дзюдо серед ветеранів, який завершився 17 червня в шотландському Глазго. Про це повідомила федерація дзюдо України.

Українські спортсмени завоювали 14 медалей – п’ять золотих, чотири срібні та п’ять бронзових.

Перше українське золото завоював один з найтитулованіших ветеранів-дзюдоїстів Нугзар Месаблівшвілі з Києва. Ще один українець Ілля Чимчиурі переміг в категорії М4, до 90 кг. Завоювали медалі також Лариса Масенко з Києва (категорія F4, до 70 кг) і Сергій Балабан з Дніпра (M2, до 90 кг).

спорт

Нагадаємо, футболіст впав у кому після зіткнення під час тренування.

Після того, як гравець збірної Перу Джефферсон Фарфан зіткнувся з іншим гравцем збірної на тренуванні 25 червня, він впав на газон, втративши свідомість.

Зробіть нас гарними і худими: невідомі моменти зустрічі Трампа і Кім Чен Ина

За словами брата футболіста, той пролежав без свідомості близько 30 хвилин. Прийшов до тями Фарфан тільки в лікарні.

«Він був без свідомості приблизно 30 хвилин і прийшов до тями тільки в лікарні. Він навіть не реагував на подразники. Лікар потім сказав нам, що Джефферсон знаходиться в комі, тому в подальшому може статися все, що завгодно», – розповів брат футболіста.

Також повідомлялося, що трагічний інцидент стався на базі «Новогорск», де тренується збірна Росії з футболу. В результаті конфлікту в ресторані в підмосковних Хімках офіціант вбив кухаря.

Надзвичайна подія трапилася вдень 24 червня в закладі «Спорт Поінт» на території олімпійської бази. Тренування національної збірної Росії проходили там як перед стартом ЧС-2018, так і під час турніру.