2 липня в Ростові в рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу грали збірні Бельгії та Японії

Пр це повідомляє інформаційний портал Знай.Спорт.

Перший тайм завершився внічию 0:0.

Але друга половина зустрічі стала повною протилежністю першої за кількістю забитих м’ячів.

Японці до 52-ї хвилині вже вели в рахунку 2:0 завдяки голам Генки Харагучи і Такаші Інуі.

Але Бельгія зібралася духом і дала бій азіатам. На 69-й хвилині Ян Вертонген забив напевно найкрасивіший гол на цьому мундіалі, а може і в історії чемпіонатів світу. Захисник Тоттенгема з дальньої дистанції відправив м’яч головою у ворота Ейдзі Кавасіми. На 74-й хвилині Маруан Феллайні вирівняв становище.

Здавалося, що справа йде до додаткового часу, але тут взяли слово бельгійці, які вирішили результат поєдинку. На 94-й хвилині після подачі кутового Японії Бельгія втекла в контратаку, яка завершилася точним ударом Насера Шадлі! Як підсумок, 3:2 – перемога Бельгії!

Бразилія перемогла Мексику

2 липня в Самарі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, в якому збірна Бразилії перемогла з рахунком 2:0 збірну Мексики.

В 1-му таймі команди голів не забивали, а в другій пентакампеоне зробили свою справу. Спочатку на 51-й хвилині Неймар вивів бразильців вперед, а потім на 88-й хвилині Роберто Фірміно, який вийшов на заміну, з пасу того ж Неймара подвоїв перевагу “селесао”!

2:0 – впевнена перемога Бразилії (до речі третя з таким рахунком на цьому мундіалі) і тепер латиноамериканці у чвертьфіналі зіграють з Бельгією, яка перемогла Японію.