Українська тенісистка Леся Цуренко здобула перемогу над іспанкою Гарбінє Мугурусою, чинною чемпіонкою турніру в Цинциннаті

Про це повідомляє портал Знай.Спорт.

Це судний день, апокаліпсис уже близько: порятунок знайдуть одиниці

Після важкого старту в першому сеті і поразки 2:6, Цуренко зуміла нав’язати боротьбу і виграла дві партії – 6:4. У третьому сеті українка програвала з рахунком 1:4, після чого взяла 5 геймів поспіль.

Леся Цуренко – Гарбінє Мугуруса (2:6, 6:4, 6:4)

Відзначимо, що раніше під час участі в аналогічному турнірі в Цинциннатті українці не вдавалося пройти друге коло. До нього вона доходила в 2016 і 2017 роках.

Днями друга ракетка України Леся Цуренко здобула перемогу на популярному турнірі WTF Premier 5 у Сполучених Штатах. Вона грала проти 35-ї ракетки світу Даніель Коллінс з США. За всю гру вона віддала суперниці лише два гейми і завершила зустріч з рахунком 6:0, 6:2 на свою користь.

Крім того, перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла росіянку Світлану Кузнєцову і вийшла в третій раунд турніру серії WTA Premier в Цинциннаті.

элина свитолина

Світоліна лідирувала 4-1, потім вперед вийшла Кузнєцова (5-4), але до сетболів не добралася (5-5). У затяжному геймі українка програла ще одну подачу, після чого Кузнєцова ще раз вийшла подавати на партію. Відігравши брейкпоінт, росіянка заробила сетбол, але виконала дві подвійні помилки поспіль, а Світоліна реалізувала брейкпоінт, щоб перевести гру на тайбрейк. З восьми розіграшів українка віддала суперниці лише один.

У другому сеті Світоліна знову вийшла вперед 2:0, а потім віддала чотири гейми поспіль. Українка зрівняла рахунок (4:4), але не змогла зробити брейк, а потім віддала свою подачу, програвши сет.

Зі старту вирішальної партії Світоліна знову пішла у відрив з двома брейками (4:1). Кузнєцова один відіграла, але подачу не захистила (5:2). Подати на перемогу з першої спроби Світолінй не вдалося, але в десятому геймі з другого матчболу українка оформила перемогу.