Навколо російських біатлоністів розпалився черговий скандал – союз біатлоністів Росії неформально лобіює кандидатуру одного з учасників виборів президента Міжнародного союзу біатлоністів (IBU). Про це повідомляє Znaj.Sport. з посиланням на Inside the Games.

Нагадаємо, попереднє керівництво IBU на чолі з президентом Андерсом Бессебергом пішло у відставку після звинувачень у корупції. У виборах, які заплановані на 7 вересня, братимуть участь два кандидати – представник Швеції Олле Далін і Байба Брока з Латвії.

Популярні новини зараз

Підвищення пенсійного віку в Україні, розкрито прийом з підрахунком стажу: "Вже в наступному році..."

Позаздрять навіть діти Пугачової: Кіркоров оскандалився кімнатою для сина, «Хіба дитині потрібна така...»

Переможець "Євробачення-2009" Олександр Рибак бореться за своє життя: "Торкнулося не тільки мозку, але й..."

Українці масово позбавляються від долара, важлива заява НБУ: що відбувається з курсом валют

Показати ще

На думку експертів, політика Байби Брокі по відношенню до Росії буде більш лояльна, тому російські спортивні чиновники лобіюють його кандидатуру.

Байба Брока раніше посідала пост міністра юстиції Латвії і двічі претендувала на пост мера Риги, на даний момент входить до складу юридичного комітету IBU.

Її конкурент Андерс Бессеберг давно працює в біатлоні, посідав посади віце-президента IBU з розвитку і президента Федерації біатлону Швеції. Його авторитет в спорті набагато вище, ніж у представниці Латвії.

Раніше повідомлялося, що ходок Мар’ян Закальницький завоював першу золоту медаль збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні. Українець вибився в лідери після перших 30 км дистанції, зумів зберегти за собою перше місце і подолав 50 км за 3:46:32 години, випередивши чинного чемпіона Олімпійських ігор словака Матея Тота на 55 секунд.

Таким чином, Закальницький вперше в своїй кар’єрі завоював медаль континентальної першості.

Також стало відомо, що українська велогонщиця Альона Старикова завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в гіті на 500 метрів (індивідуальна велотрекова гонка на час). Старикова показала час 53,582 секунди. Перше місце дісталося представниці Росії Дар’ї Шмельовій (33,285), третє – німкені Маріам Вельт (33,600).

Це друга медаль для Старикової на цьому ЧЄ. Раніше вона в парі з Любов’ю Басовою виграла срібло в командному спринті у велотреку.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.