Джозеф Кипроно лідирував у забігу

Кенійського бігуна Джозефа Кипроно, який лідирував у марафонському забігу в Медельїні, перед самим фінішем збив автомобіль. Про це повідомляє Znaj.ua.

Водій знехтував обмежувальними знаками і виїхав на маршрут марафону.

Після зіткнення з автомобілем Кіпроно був доставлений в лікарню. Серйозних травм і переломів не виявлено, лише удари і порізи.

Кипроно впевнено лідирував весь забіг, але так як він не фінішував, перемогу здобув його співвітчизник Даніель Муінди Мутеті.

марафон

Нагадаємо, кенійський бігун Эліуд Кіпчоге пробіг марафонську дистанцію (42 кілометри 195 метрів за 2 години 1 хвилину 39 секунд секунд і встановив новий світовий рекорд, повідомляє IAAF.

Також повідомлялося, що плавець Андрій Говоров посів перше місце на в запливі на 50 метрів батерфляєм на етапі Кубка світу, який проходить в російській Казані. Українець проплив дистанцію з результатом 22,87 с. Таким чином, він встановив рекорд Кубка світу. Варто зазначити, що Андрію Говорову також належить і світовий рекорд (22, 27 с), який він встановив у червні цього року на чемпіонаті світу. До цього на етапі Кубка світу українець завоював бронзову медаль на дистанції 50 м вільним стилем.

Наступний турнір, в якому братиме участь Говоров, відбудеться 13 вересня. Це буде ще один етап Кубка світу в катарській Досі.

марафон

Додамо, у вересні 2017 го газета Le Monde опублікувала інформацію про те, що віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) і президент Національного олімпійського комітету (НОК) України Сергій Бубка був замішаний у корупції. Видання заявило, що Бубка причетний до корупційної схеми покупки голосів при виборі столиці Олімпійських ігор-2016.

Антикорупційний легкоатлетичний орган Athletics Integrity Unit (AIU) вирішив не робити ніяких дисциплінарних покарань для Бубки. У заяві AIU сказано, що ніяких порушень в діях Сергія Бубки не виявлено.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.