У похоронній процесії несли всі спортивні нагороди Андрія Пушкаря

У Кременці попрощалися з українським спортсменом Андрієм Пушкарем, який розбився на трасі Київ-Чоп.

Сьогодні він мав бути на змаганнях в Польщі.

Чемпіон світу з армрестлінгу Андрій Пушкар був почесним громадянином свого рідного міста Кременець Тернопільської області. Як повідомили місцеві ЗМІ, попрощатися зі спортсменом і легендою міста на вулиці вийшли тисячі кременчан. У похоронный процесыъ несли всы нагороди видатного украънського спортсмена.

33-річний Андрій Пушкар загинув в аварії під Рівним по дорозі у львівський аеропорт близько 15.00. З ним в машині на змагання до Польщі їхав інший спортсмен, 26-річний Олег Жох, а також батько Олега. 50-річний чоловік сидів за кермом і також загинув.

За свою спортивну кар’єру Андрій Пушкар досяг чималих успіхів – українець є багаторазовим чемпіоном України, Європи та світу.

Народився спортсмен 6 серпня 1985 року в місті Кременець Тернопільської області. Андрій вирішив займатися спортом в 11 років, коли подивився фільм «Командо» з Арнольдом Шварценеггером.

Свій спортивний шлях Андрій Пушкар почав з занять пауерліфтингом. Першими змаганнями для українця стали «Козацькі забави» в Кременці, на яких Андрій підняв колоду 52 рази, з вагою 70 кг.

Пішла з життя жінка, яка випала з маршрутки на ходу: подробиці скандалу

Цікаво, що армрестлінгом спортсмен почав займатися через те, що він постійно боровся на руках зі своїм батьком, який був найсильнішим рукоборцев в місті. І вже в 14 років 70-кілограмовий Андрій переміг свого 105-кілограмового батька на змаганнях. У віці 18-ти років Пушкар став чемпіоном світу.

Олег Жох – діючий чемпіон світу з армрестлінгу на ліву руку у ваговій категорії до 70 кілограмів, він отримав травми і перебуває в нейрохірургії Рівненської міської центральної лікарні.

У день похорону Андрія Пушкаря в Польщі почалися змагання, на які він їхав. Учасники чемпіонату з армреслінгу обіцяли присвятити свій виступ українцю.

У Андрія Пушкаря залишилися дружина і дворічна дитина.

Нагадаємо, актор «Дизель Шоу» порушив мовчання і показав себе після ДТП з Поплавською.

Як повідомляла Politeka, опубліковано невідоме відео Поплавської з гримерки.

Також Politeka писала, що спливли містичні збіги перед ДТП з Поплавською: передчувала кінець.