Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна продемонструвала вражаючий удар під час тренування

Четверта ракетка світу на даний момент готується до старту тенісного сезону під керівництвом нового головного тренера Енді Беттлса.

На одному з тренувань під час спарингу зі своїм наставником українська тенісистка показала, як справляється з суперниками, виконавши ефектний удар між ніг.

«Я не витрачаю час даремно під час передсезонної підготовки», – прокоментувала майстерний удар Еліна Світоліна на своїй сторінці в Інстаграмі.

Нагадаємо, що в кінці жовтня найкраща тенісистка України виграла Підсумковий турнір Жіночої тенісної асоціації (WTA), здобувши перемогу в фіналі над Слоан Стівенс із США. У турнірі, який проходить в Сінгапурі, брали участь найкращі вісім тенісисток за результатами сезону.

Путін розповів про весілля: «Кабаєва втомилася»

Еліна Світоліна стала першою українкою, яка змогла пробитися в Підсумковий турнір.

Раніше повідомлялося, що Світоліна почне новий сезон з участі в турнірі категорії WTA Premier, який пройде в Брісбені (Австралія). Спортсменка вже подала заявку на змагання, старт яких заплановано на 30 грудня.

На Світоліну очікує захист свого титулу, який вона завоювала, обігравши в фіналі білоруску Олександру Саснович в минулому році.

Також варто зазначити, що Світоліна тріумфально розпочала підготовку до нового сезону після перемоги на Підсумковому турнірі WTA.

свитолина

Найкраща тенісистка України стала переможницею показового турніру у французькому Кані. Ця перемога стала для четвертої ракетки світу вже другою поспіль – у 2017 році українка в дебютному розіграші Open de Caen обіграла у фіналі француженку Одрі Альбі.

Цього разу Світоліна у фіналі виставкових змагань в Кані здолала тридцяту ракетку світу Олександру Саснович із Білорусі. У вирішальному поєдинку українка за 1 годину 49 хвилин здобула перемогу з рахунком 3:6, 6:3, 6:4.

Нагадаємо, що Світоліна у відвертій сукні вбила всіх наповал.

Як повідомляла Politeka, Світоліна встановила рекорд в рейтингу WTA.