За підсумками 2018 року чемпіон в легкій вазі за версіями WBO і WBA Василь Ломаченко став найкращим боксером планети

Авторитетний портал Boxingtalk опублікував топ-20 кращих боксерів планети незалежно від ваги за їхньою версією, який очолив українець

Абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик програв своєму другові в рейтингу.

«Ломаченко після декількох яскравих виступів поспіль не зміг перемогти нокаутом в бою за чемпіонські пояси WBA і WBO. На щастя для шанувальників боксу, “млява” тактика Ломи полягала лише в тому, щоб виграти десять раундів і скинути з трону дворазового чемпіона світу.

ломаченко

Наступний бій українець проведе 12 квітня. Потенційними противниками є Ентоні Кролла, Мігель Берчельт, Джервонта Девіс і переможець титульного бою Коммі – Чанієв», – наводиться опис боксера на сайті порталу.

Відео корпоративу “Першого каналу” таємно злили в мережу: “Днище повне”

У всіх опублікованих на даний момент західних рейтингах Олександр Усик займає більш престижне місце, ніж Ломаченко. Але не цього разу. За версією Boxingtalk Усик поступився Ломаченко і посів третє місце.

«Його майстерність проти Мурата Гассіева по об’єднанню важкої ваги в фіналі WBSS зробило з мене віруючого. Звичайно, одновимірний стиль Гассіева здавався спеціально створеним для Усика, але все ж навички російського боксера одні з кращих в світі.

Усик продовжив своє панування над Гассіевим сенсаційним нокаутом Тоні Беллью одним ударом, щоб захистити свої чотири чемпіонати», – описує заслуги Усика автор рейтингу.

усик и гвоздик

Цей рік виявився для українців об’єктивно вдалим і рейтинг це підтверджує. Всього в топ-20 увійшли троє українців. На 19-му місце зупинився Олександр Гвоздик, який в грудні завоював свій чемпіонський титул став чемпіоном світу за версією WBC в напівважкій вазі.

У Квебеку на арені «Videotron Centre» Олександр Гвоздик в 11-му раунді відправив нокаут Адоніса Стівенсона, який довго уникав гідних суперників.

Однак аргументація перемоги Гвоздика на сайті порталу відсутня.

Нагадаємо, що експерт оцінив шанси Усика в супертяжах: «Ще рано виходити на Джошуа».

Як повідомляла Politeka, раніше Ломаченко оцінив можливість проведення бою з Гарсією: «Він іде».

Також Politeka писала, що Володимир Кличко оцінив шанси Усика в суперважкій вазі.