Український гравець Манчестер Сіті Олександр Зінченко міг стати антигероєм матчу чемпіонату Англії, але своїми результативними діями загладив провину за грубу помилку

Українець вийшов у стартовому складі манчестерської команди на поєдинок 20-го туру англійської Прем’єр-ліги, уже звично зайнявши позицію лівого захисника.

У першому таймі, коли Манчестер Сіті вже вийшов вперед після точного удару Давіда Сільви, Саутгемптону вдалося зрівняти рахунок через грубу помилку Олександра Зінченка на 37-й хвилині. Гравець збірної України втратив м’яча поблизу свого штрафного майданчика, чим скористався П’єр-Еміль Хойб’єрг, пробивши в дев’ятку.

Під кінець першої половини зустрічі манчестерському клубу вдалося знову вийти вперед завдяки автоголу, а вже в доданий час – зміцнити свою перевагу після результативної передачі Зінченка на Серхіо Агуеро. Українець видав ефектний пас з флангу прямо на голову аргентинцеві, який встановив остаточний рахунок у матчі – 3:1.

Гольова передача в поєдинку з Саутгемптоном стала для Олександра Зінченка першою в цьому сезоні в англійській Прем’єр-лізі. А сам матч – третім для українця в чемпіонаті Англії.

У ДТП розбився чемпіон світу: подробиці і фото страшної аварії

Усього Зінченко взяв участь у цьому сезоні у складі Манчестер Сіті в дев’яти матчах у всіх турнірах, у яких відзначився двома результативними пасами.

Нагадаємо, раніше український футболіст забив вирішальний пенальті в поєдинку 1/4 фіналу Кубка англійської ліги з Лестером (1:1, пен. 3:1) і вивів Манчестер Сіті в півфінал турніру.

У першому таймі рахунок у грі на 14-й хвилині відкрив півзахисник манчестерського клубу Кевін де Брюйне, проте в другій половині зустрічі Лисицям вдалося відігратися завдяки точному удару Марка Олбрайтона. Доля путівки до півфіналу визначалася в серії пенальті, де вирішальну роль зіграв Олександр Зінченко.

Александр Зинченко

Українець підійшов до точки за рахунку 2:1 на користь Манчестер Сіті та ефектним ударом відправив м’яч практично в дев’ятку воріт Лестера, чим здобув перемогу для своєї команди.

Нагадаємо, раніше український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко розповів про зіркового фаната Усика з Манчестер Сіті.

Як повідомляла Politeka, Зінченко може піти з Манчестер Сіті цієї зими.

Також Politeka писала, що Зінченко тріумфально провів матч проти Ліона.