Чемпіон Олімпійських ігор Олександр Абраменко посів друге місце на чемпіонаті світу в США

Українець показав достойні результати в дисципліні лижний фрістайл.

Ця срібна медаль стала першою нагородою спортсмена на міжнародній арені.

Друге місце Абраменко зміг роздобути друге місце завдяки стрибка Back-Double-Full-Full-Full, який він зробив у суперфіналі змагань.

Путін ошелешив новою зовнішністю: “На щура схожий”

Судді нарахували українцеві 126,24 балу за цей трюк.

З відривом у менш ніж чотири бали першість на чемпіонаті забрав російський спортсмен Максим Буров. Він заробив 130,09 балів.

Третє місце залишилося за швейцарцем Ною Роту.

Офіційна сторінка національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної України повідомляє, що ця медаль стала першою в кар’єрі спортсмена і другою медаллю в історії української лижної акробатики.

Перша медаль була здобута Ольгою Волкової ще в 2011 році. Це сталося в тому ж американському місті Дір-Веллі. Тоді українка змогла посісти третє місце.

Раніше ми писали про те. що українська сноубордистка Аннамарі Данча завоювала першу призову медаль у своїй кар’єрі. 28-річна спортсменка змогла зайняти друге місце в дисципліні паралельний слалом на чемпіонаті світу в США.

Срібна медаль дісталася українці після заїзду проти Джулії Зогг зі Швейцарії. Данча поступилася своїй опонентці всього лише 0,85 секунди.

Третє місце зайняла сноубордистка з Німеччини Рамона Хофмайстера. Для Аннамарі медаль, отримана на чемпіонаті світу в Юті, стала першою за все її кар’єру.

сноубординг

Також ми писали про те, що українська сноубордистка Аннамарі Данча досягла найкращих результатів у своїй кар’єрі, продемонструвавши гідний виступ на чемпіонаті світу в США. 28-літня спортсменка пройшла кваліфікацію в дисципліні паралельний слалом на чемпіонаті світу.

Данча змогла відібратися в топ-16 з шостим результатом, але у вирішальній сутичці програла росіянці.. В 1/8 фіналу наша спортсменка спускалася проти сноубордистки з Нідерландів Міхелли Деккер.

В місті Юта, де проходили змагання, йшов сильний снігопад, тому українці довелося боротися ще зі свіжим снігом. Виступ Данча було не ідеальним, вона допустила ряд помилок, але вийшла переможцем з цього заїзду. Її суперника на одному з останніх поворотів втратила рівновагу і впала в сніг. Після цього українка змогла без проблем доїхати до фінішу.

Нагадаємо, що Світоліна у відвертій сукні вбила всіх наповал.

Як повідомляла Politeka, Світоліна встановила рекорд в рейтингу WTA.