У середу, 6 березня, були зіграні матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, за підсумками яких визначилися ще два учасники чвертьфіналу турніру

Парі Сен-Жермен після виїзної перемоги 2:0 приймав на своєму полі Манчестер Юнайтед, а Рома після домашнього виграшу 2:1 зустрічалася на виїзді з Порту.

У Парижі незважаючи на повне домінування господарів МЮ вдалося створити сенсацію, вирвавши потрібну перемогу за допомогою відеоповтору, а португальський та італійський клуби не змогли визначити переможця двоматчевого протистояння в основний час.

ПСЖ - Манчестер Юнайтед, Лига чемпионов

Манчестер Юнайтед вийшов на матч-відповідь з ПСЖ в досить ослабленому складі, що ще більше ускладнювало і так непросте завдання відіграти два м’ячі, пропущені на своєму полі. Однак вже на другій хвилині парижани самі подарували гостям гол – Керер, перебуваючи під пресингом, невдало відпасував назад, а Лукаку перехопив м’яч, випередивши Сілву, обіграв Буффона і вразив ворота.

Парі Сен-Жермен все ж вдалося досить швидко відігратися. На 12-й хвилині Мбаппе з меж штрафного прострілив на дальню штангу, де Бернат переправив м’яч у сітку. Після цього господарі повністю володіли ініціативою, але вперед знову вийшли гості. Рашфорд завдав удар з-за меж штрафного, Буффон відбив м’яч перед собою, а першим на добиванні був Лукаку, який оформив дубль.

Даша Астаф’єва розбурхала новою еротичною фотосесією: “Мрія будь-якого чоловіка»

У другому таймі ПСЖ продовжував домінувати, але так і не зміг втілити свою перевагу в голи. А Манчестер Юнайтед знову пощастило. На останній хвилині матчу Далот завдав удару по воротах парижан і потрапив у руку Кімпембе. Арбітр все ж вирішив проконсультуватися зі своїми відеоасистентами і після перегляду повтору призначив пенальті. Удар з одинадцятиметрової позначки впевнено реалізував Рашфорд.

Таким чином, МЮ, здобувши перемогу з рахунком 3:1, вийшов у чвертьфінал завдяки більшій кількості голів на чужому полі.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

ПСЖ – Манчестер Юнайтед 1:3 (перший матч 2:0)

Голи: Бернат 12 – Лукаку 2, 30, Рашфорд 90+4 (пен.)

У матчі-відповіді Порту і Роми долю путівки до чвертьфіналу Ліги чемпіонів також вирішив пенальті, призначений арбітром за допомогою системи VAR.

У першому таймі поєдинку команди обмінялися голами: спочатку Тікіньо вивів господарів вперед, а вже через десять хвилин Де Россі зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті. На початку другої половини зустрічі Марега знову збільшив перевагу португальського клубу, чим встановив рівновагу в двоматчевому протистоянні. Такий рахунок протримався до кінця основного часу, і для визначення переможця знадобилися екстра-тайми.

Коли вже здавалося, що справа може дійти до серії одинадцятиметрових ударів, Рома привезла пенальті в свої ворота. Під час одного з прострілів Флоренці прихопив за футболку Фернандо у своїй штрафній. Арбітр перестрахувався і подивився відеоповтор на наявність фолу і офсайду у гравця Порту, після чого вказав на точку. Теллес не схибив і вивів свою команду до чвертьфіналу.

Порту, Лига чемпионов

Порту – Рома 3:1 (д.ч.) (перший матч 1:2)

Голи: Тікіньо 26, Марега 52, Теллес 117 (пен.) – Де Россі 37 (пен.)

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.