Головний тренер Челсі поділився думками про матч з Динамо в Лізі Європи

Мауріціо Саррі вважає, що рахунок відповідає грі, але його команда могла забивати набагато більше ніж три м’ячі.

“Ми могли забити більше, особливо в першому таймі, але результат все одно хороший. Ми змогли не пропустити на своєму полі, що дуже важливо в цьому турнірі. Незважаючи на велику перемогу, ми повинні поїхати до Києва з максимальним рівнем зосередженості”.

“Педро дуже добре зіграв, не тільки в атаці, але і в обороні. Він упустив два або три моменти, але грав дуже добре”.

Путін ошелешив зовнішнім виглядом на зустрічі з жінками: “Бабуся Пиня”

“Треба зберігати пильність і не розслаблятися. Якщо ти пропускаєш в матчі-відповіді, то ризикуєш потрапити в психологічну яму. Ми повинні поїхати до Києва з високим рівнем концентрації”, – сказав Мауріціо Саррі.

Нагадаємо, Челсі на «Стемфорд Брідж» впевнено переграв київське Динамо. Матч в Лондоні почався за передбаченим сценарієм, Челсі з перших хвилин обрушив всю міць своїх атак на ворота Бойка. Незважаючи на відсутність Азара і Ігуаїна, аристократи вже з перших миттєвостей матчу виглядали дуже сильно.

У перші хвилин десять зустрічі, Барклі створив два гольові моменти, але пронесло. Але везіння на цьому і закінчилося, лондонці все нагнітали і нагнітали обстановку біля воріт киян, і таки домоглися свого, це Жиру класно віддав п’ятою між ніг захиснику на набігаючого Педро, а той без шансів прошив Бойко 1: 0.

На цьому перший тайм і закінчився.

Друга половина зустрічі почалася в тому ж ключі, що і перша, але вже Динамо хоч якось показувало ознаки життя. Але Челсі продовжував грати як на тренуванні і все таки довів рахунок до комфортного, Сидорчук сфолив біля власного штрафного, а Вілліан змусив згадати 20115 рік, поклавши феноменальний гол зі штрафного і це вже 2: 0.

В останні хвилин десять матчу команда Хацкевича взагалі змусила Челсі захищатися всією командою, але толку з цього було ніякого, йдучи в відчайдушні атаки, гості забули про свої ворота, і отримали третій гол, Педро шикарною передачею вивів Лофтус-Чіка до воріт Бойка, а той відпасував на Хадсона-Одоі, і це була крапка 3: 0.

Челсі – Динамо 3: 0
Голи: Педро, 17, Вілліан, 65, Хадсон-Одоі, 90.

Нагадаємо, раніше Динамо і Шахтар дізналися суперників у плей-офф Ліги Європи.

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.