Челсі на «Стемфорд Брідж» впевнено переграв київське Динамо

Матч в Лондоні почався за передбаченим сценарієм, Челсі з перших хвилин кинув всю міць своїх атак на ворота Бойка. Незважаючи на відсутність Азара і Ігуаїна, аристократи вже з перших миттєвостей матчу виглядали дуже сильно.

У перші хвилин десять зустрічі, Барклі створив два гольові моменти, але пронесло. Але везіння на цьому і закінчилося, лондонці все нагнітали і нагнітали обстановку біля воріт киян, і таки домоглися свого – це Жиру класно віддав п’ятою між ніг захиснику на набігаючого Педро, а той без шансів прошив Бойка 1:0.

Кароль показала груди в відвертому боді: “осліпила всіх”

Після швидкого припущенного гола Динамо ще більше почалося виглядати переляканими хлопчиками, розуміючи це, підопічні Саррі не стали зменшувати обертів і продовжували свій тиск на ворота гостей. Динамо ж повністю програвало центр поля і всі підбори, а Педро своїм переміщеннями на фланзі просто знищив Миколенка.

До кінця першої половини зустрічі гравці Челсі упустили ще кілька стовідсоткових моментів, тільки один Педро міг забивати тричі, але на висоті був Бойко.

Українська команда, лише один раз зіграла гостро – це Шапаренко розігнав контратаку через центр і віддав на Кендзьору, який прострілював в штрафну і тут був можливо вирішальний момент матчу, передачу поляка захисник Челсі Алонсо заблокував рукою- нажаль в Лізы Євроип відеосистеми повторів немає. На цьому перший тайм і закінчився.

Друга половина зустрічі почалася в тому ж ключі, що і перша, але вже Динамо хоч якось показувало ознаки життя. Але Челсі продовжував грати як на тренуванні і все таки довело рахунок до комфортного, Сидорчук сфолив біля власного штрафного, а Вілліан змусив згадати 2015 рік, поклавши феноменальний гол зі штрафного, і це вже 2: 0.

Після цього українці зрозуміли, що вони приїхали грати в футбол, а не «бий-біжи» і почали заводитися, створюючи хоч якісь натяки на небезпеку для воріт Кепи. Хацкевич поміняв Буяльського на Сідклея, і той явно додав швидкості і агресії в атаці динамівців.

Честі заради, Динамо створило кілька небезпечних моментів, які не реалізували Гармаш, Шапаренко та Сідклей. Не забиваєш ти – забивають тобі.

В останні хвилин десять матчу команда Хацкевича взагалі змусила Челсі захищатися всією командою, але толку з цього було ніякого, йдучи в відчайдушні атаки, гості забули про свої ворота і отримали третій гол, Педро шикарною передачею вивів Лофтус-Чіка до воріт Бойка, а той відпасував на Хадсона-Одоі і це була крапка, 3: 0.

Таким чином Динамо втратило практично всі шанси на прохід в наступну стадію, а Челсі зробив матч-відповідь у Києві простою формальністю.

Наврядчи на такий результат очікували вболівальники української команди, навіть не дивлячись на такого сильного супротивника. Коли тебе приїжджають підтримувати за тисячі кілометрів від дому натовп фанатів, які кричать «Україна. Україна, Україна »,« Динамо, Динамо, Динамо », перекрикуючи сорок тисяч вболівальників суперника, ти повинен зі шкіри лізти, але показати, що вони тут не дарма.

Але цього не сталося, кияни показали себе хлопчиками для биття. Ніякого характеру, дисципліни в грі, а тільки бажання отримати футболку зірок Челсі. Що дивитися переповненому Олімпійському в матчі-відповіді загадка, напевно, тільки гравців Челсі.

Челсі – Динамо 3: 0

Голи: Педро, 17, Вілліан, 65, Хадсон-Одоі, 90.

Нагадаємо, раніше Динамо і Шахтар дізналися суперників у плей-офф Ліги Європи.

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.