Головний тренер Динамо прокоментував розгромну поразку своєї команди в матчі Ліги Європи з Челсі

На думку Олександра Хацкевича не тільки його команда погано зіграла з Челсі, а також фахівець вважає, що останній гол був необов’язковим.

“У простих ситуаціях помилялися, і хвилювання нікуди не поділося. Не тільки ми за центр не виходили, Тоттенхем теж не виходив за центр поля”.

“У першому таймі ми хотіли пресингувати і вище зустрічати, тримати суперника подалі від своїх воріт. У другому таймі гра показала, що два м’ячі – це виконання футболістів Челсі”.

Путін ошелешив зовнішнім виглядом на зустрічі з жінками: “Бабуся Пиня”

“Звичайно, ми розуміли, що ризикуємо, може третій гол був зайвим. У другому таймі наша команда показала той футбол, який грають в Європі. Такий футбол потрібно і далі показувати. У нас ще гра в Києві і три м’ячі складно відіграти, але будемо боротися до кінця “, – сказав Хацкевич.

Нагадаємо, Челсі на «Стемфорд Брідж» впевнено переграв київське Динамо.
Матч в Лондоні почався за передбаченим сценарієм, Челсі з перших хвилин обрушив всю міць своїх атак на ворота Бойка.

Незважаючи на відсутність Азара і Ігуаїна, аристократи вже з перших миттєвостей матчу виглядали дуже сильно.

У перші хвилин десять зустрічі, Барклі створив два гольові моменти, але пронесло. Але везіння на цьому і закінчилося, лондонці все нагнітали і нагнітали обстановку біля воріт киян, і таки домоглися свого, це Жиру класно віддав п’ятою між ніг захиснику на набігаючого Педро, а той без шансів прошив Бойко 1: 0.

На цьому перший тайм і закінчився.

Друга половина зустрічі почалася в тому ж ключі, що і перша, але вже Динамо хоч якось показувало ознаки життя. Але Челсі продовжував грати як на тренуванні і все таки довів рахунок до комфортного, Сидорчук сфолив біля власного штрафного, а Вілліан змусив згадати 20115 рік, поклавши феноменальний гол зі штрафного і це вже 2: 0.

В останні хвилин десять матчу команда Хацкевича взагалі змусила Челсі захищатися всією командою, але толку з цього було ніякого, йдучи в відчайдушні атаки, гості забули про свої ворота, і отримали третій гол, Педро шикарною передачею вивів Лофтус-Чіка до воріт Бойко. А той відпасував на Хадсона-Одоі, і це була крапка 3: 0.

Челсі – Динамо 3: 0Голи: Педро, 17, Вілліан, 65, Хадсон-Одоі, 9

Нагадаємо, раніше Динамо і Шахтар дізналися суперників у плей-офф Ліги Європи.

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.