Виступ президента США із прощальною промовою в Чикаго викликав шквал ненависті, насмішок і ксенофобських постів користувачів інтернету з Росії

Про це повідомляє Politeka. Образливі випади на адресу президента США сипалися один за іншим під час трансляції його виступу на Youtube каналі Euronews.

«Самовдоволена мавпочка», «тварина чорношкіра», «мавпу в зоопарк», коментували росіяни.

«Мойдодир йде», – пише користувач Хадя Маг.

«Чао, нігер-невдаха, якій хворіє на рахіт», – відреагував на виступ Mr Tim 938.

Зазвичай будь-яке обурення росіян не обходиться без критики України. Про неї згадали і під час прощальної промови Обами. При цьому користувачи використовивали «брудні» вислови, які є в арсеналі в любителів Путіна.

«У хохлостані траур», «хохлик в жалобі» та інші образи приходили на думку росіян, які коментували відеовиступ на одному з телеканалів.

Користувач Nelly Gordienko пише:


А користувач із ніком Олександр Шульга так прокоментував сльози на очах Обами:

Однак більшість користувачів, не знайшовши жодних цікавих доводів підбити підсумок діяльності президента США, знову почали виставляти расистські пости, ображаючи першого чорношкірого президента в історії Америки.

Фото: Скріншот