Викрадений нардеп Олексій Гончаренко відомий переходом з проросійських сил в проукраїнські і періодичними скандалами з його участю

Похищение Гончаренко: за что мстят сепаратисты

Добірку найвідоміших подій за участю Гончаренка підготувала Politeka.

Депутат президентської фракції у Верховній Раді і активний захисник проукраїнських сил в Одесі Олексій Гончаренко ще кілька років тому дотримувався протилежних поглядів. До подій Майдану був членом «Партії Регіонів», проте вже в 2014 році Гончаренко проявив себе як захисник українського суверенітету, приїхав до Криму, де виступив проти анексії, за що був побитий.

Уже в 2015 році ім’я Гончаренко знову з’явилася на перших шпальтах інформагентсва в зв’язку з його затриманням в Москві, під час траурної ходи в пам’ять про вбитого російському опозиціонера Бориса Нємцова. Надалі Гончаренко був допитаний у справі нібито «про замах на вбивство і катування громадянина Російської Федерації під час подій в Одесі 2 травня».

Втім, незабаром депутата відпустили. Українська сторона висловила протест РФ у зв’язку з порушенням дипломатичного імунітету нардепа.

Популярные статьи сейчас

Новое вторжение Путина, ситуация не в нашу пользу: "десятки тысяч на границе"

Тодоренко и Дорофеева ошарашили сходством, родная мать не отличит: показательные кадры

ПриватБанк поймали на обмане клиентов, гремит скандал: "это свинство"

Скандал с Мисс Украина Вселенная: красавица получила второй ответ по визе США, "На этот раз меня даже..."

Показать еще

Незадовго до свого викрадення ім’я Гончаренка потрапило до ЗМІ в зв’язку з його скандальною витівкою біля посольства Німеччини. У відповідь на заяву німецького посла Ернста Райхеля про можливість проведення виборів на Донбасі без виведення військ РФ, нардеп написав на фрагменті Берлінської стіни біля посольства слово «ні». Даний вчинок викликав в основному негативну реакцію експертів і громадськості.