Журналісти склали список найбільших корупційних скандалів за перше півріччя 2017 року

Так, на останньому місці розташувався народний депутат від фракції «Народний фронт» Сергій Пашинський. Причиною потрапляння політика в список є його причетність до «розпилу» коштів Укроборонпрому, де працює його син.

Пашинский Сергей

Також відомо, що він продав Україні браковані «броньовики» зі 100% -й націнкою, тому всі десять автомобілів «Варта-2» були відправлені на виробниче доопрацювання.

На дев’ятому місці — народний депутат від фракції «Відродження» Антон Яценко, який з 2000-х років більше відомий як «хрещений батько тендерної мафії».

Популярные статьи сейчас

Экс-муж Ани Лорак после примирения показал семейную идиллию, возится с дочерью и новым малышом: "Это моя..."

Друг Ани Лорак в деталях показал хоромы Киркорова изнутри, дав волю эмоциям: "Это же сколько надо..."

Олег Винник, поддавшись эмоциям, закружил свою тайную жену в танце у всех на виду: "Возьми меня..."

Кароль запрыгнула в кровать к горячему экс-бойфренду Мишель Андраде Ломакину: "Я суперсчастливый!"

Ирину Билык после всех манипуляций с внешностью с трудом узнали на сцене: "Что с ее лицом?"

Показать еще

На восьмому місці — колишній народний депутат від фракції «Народний фронт» Микола Мартиненко, якого ЗМІ називають «засновником української корупції». Так, парламентарія звинувачували в підкупі швейцарського прокурора, відмиванні грошей за допомогою коханки-громадянки Канади і так далі.

Коррупция в Украине: Порошенко перевел стрелки

Сьоме місце займає парламентар від тієї ж фракції Максим Поляков. У минулому році він вимагав гроші з митниці на так звані «потреби народного фронту». Крім цього, нардепа звинувачують у рейдерстві та кришуванні криміналу. Останній скандал з Поляковим пов’язаний з тим, що він отримав хабар в розмірі 7,5 тис. доларів, використовуючи свою помічницю як посередника.

На шостому місці опинився нардеп від пропрезидентської фракції Борислав Розенблат. Так, правоохоронцям вдалося затримати охоронця парламентаря з 200 тис. доларів готівкою, які той ніс для свого шефа.

На «екваторі» рейтингу виявився лідер парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, який активно займається «скупкою» колег. За непідтвердженою інформацією, таким депутатам він платить від 10 до 50 тисяч доларів за одне голосування.

Бурбаки

Також відомо, що він та його родина готуються стати громадянами Великобританії, оскільки в 2011 році політик інвестував в економіку країни більш 2 млн фунтів.

Біля трійки лідерів, на четвертому місці, знаходиться інший глава фракції — «радикал» Олег Ляшко. Відомо, що політик любить літати на приватних літаках, їздити на броньованих автомобілях вартістю понад 300 тисяч доларів, а жити в незадекларованому будинку за 15 млн доларів.

Крім цього, українських нардеп користується недешевою послугою численних охоронців, які супроводжують його навіть у Верховній Раді.

На «бронзовому» місці опинився екс-начальник Західної регіональної митниці, нардеп Тарас Козак. Причиною потрапляння його в список є численні незадекларовані будинку за кордоном, а також наявність приватного літака. За непідтвердженою інформацією, Козак причетний до корупційної схеми торгівлі нафтопродуктами.

На «срібному» місці знаходиться директор КП «Спецтехноекспорт» Павло Барбул, який витратив в Куршевелі за тиждень близько 600 тисяч гривень.

Крім цього, чиновник має особливу «слабкість» до дорогих автомобілів Мерседес, костюмів за 5 тисяч доларів й дорогиї наручних годинників.

Лідером списку є колишній глава ДФС Роман Насиров, якого детективи НАБУ посадили «за ґрати». За словами журналістів, корупція у ДФС заНасирова настільки зросла, що здавалася вражаючою навіть на тлі колишнього глави Олександра Клименка.

Роман Насиров

Джерело: Полиграф