Андрей Шумский от «Слуги народа»: скандальный кандидат рвется к власти отработать деньги

Андрей Шумский от «Слуги народа»: скандальный кандидат рвется к власти отработать деньги

Помните скандальную историю с вонючими караванами бездомного львовского мусора? Тона, даже тысячи тонн ядовитых отходов мэр Львова пытался разбросать по всем регионам Украины. Тайно, на грузовиках, под покровом ночи вывозили эту дрянь на свалки Киева, Чернигова, Харькова, Житомира. Устроили десятки стихийных свалок на самой Львовщине — завалили Жолковский и Яворивский районы.

Тим часом, головним стратегом цієї «сміттєвої операції» був не львівський мер, як прийнято вважати. Нею керував «сірий сміттєвий кардинал» — Андрій Шумський, який балотується по 122-му округу від партії «Слуга народу». Саме Андрія Шумського зі «Слуги народу» в ЗМІ називають «королем львівського раку». Невже не чули про такий синдром? Повідомляє Рolitrada.

Львівський рак — це міф?

Насправді, «львівський рак» — це звичайне явище для Львівської області. Андрій Шумський («Слуга народу»), як ніхто інший, знає про те, що саме цей регіон «почесно» тримається у трійці областей за кількістю онкологічних захворювань.

Андрій Шумський, як людина, яка займається нелегальним знищенням твердих побутових відходів, вже знає, що минулого року на онкологію захворіли 135,7 тисяч осіб. Переважна кількість цих хворих проживають і на його малій Батьківщині!

А тепер просто жахлива статистика: у відсотковому співвідношенні найбільше хворих на рак зареєстровано в Дніпропетровській області — 9,2%, Києві — 8% і Львівській області — 6,4%.

І якщо Дніпропетровська область та Київ — це зони масштабного промислового виробництва, Львівська область — це «легені усієї України» — це Карпати, це свіже та чисте повітря із прекрасною природою та курортами.

Тим часом, Андрій Шумський («Слуга народу») так не вважає. На його думку, саме Львівська область повинна стати могильником всього того сміття, яке не встиг вивезти його соратник Андрій Садовий.

Крім того, кандидат у депутати Верховної Ради Андрій Шумський не приховує, що не збирається вкладати гроші у розвиток Львівської області. За його словами, все дуже просто — вибори короткі, головне — проголосувати. А там вже самі собі лікті кусайте.

Ось цитата з його інтерв’ю, яке він дав виданню «Форпост»:

Як бачимо, суть в наступному: гроші якщо й вклав, то після обрання в Раду швидко їх «відіб’ю» та поверну борги тим, хто допомагав «просунутися» до бажаної посади – посади депутата!

Сміття — це гроші. Гроші люблять тишу

Андрій Шумський від «Слуга народу» розуміє, що заробляти гроші на одному лише смітті зі Львова та області не вийде — треба відкривати «дочірні підприємства». Від слів — до діла!

Почнемо з того, що декларації головного «слуги народу» по округу 122 Андрія Шумського ви не знайдете — вона засекречена.

Тим часом, ЗМІ з’ясували, що Андрій Шумський від «Слуги народу» володіє аж чотирма підприємствами! Ось такий скромний «кандидат» — геть зовсім слуга народу!

Більш того, як повідомляють місцеві ЗМІ, усі чотири підприємства Андрія Шумського причетні до незаконного збору побутових відходів Львівської області та подальшої їх утилізації на території цієї ж Львівської області!!!

Відчуваєте «фішку»? За ваші гроші хтось нібито вивозить ваше сміття. Потім це сміття утилізують. Далі вас нічого не повинно турбувати. Але, є кілька «АЛЕ»:

  1. За вивезення сміття ви віддаєте гроші фірмам-прокладкам Андрія Шумського. Це правда. Сміття спалюється просто на полях, на звалищах. Ви й ваші діти дихайте цією поганню. У якості «бонусу» від Андрія Шумського зі «Слуга народу» ви отримуєте онкологічні захворювання. Ваші діти також. Цілком логічно.
  2. Андрій Шумський зі «Слуга народу» нібито виходець зі звичайної української сім’ї. Нічого особливого в своїй біографії на офіційному сайті Слуга народу він не повідомляє.

Однак, є дуже цікаве темна пляма в його біографії: як простий хлопець раптом став експертом по незаконному вивезенню «львівського сміття»? Куди він його дів? Як переробляв? Про це — ані слова! Ось вам і доказ з сайту:

Багато вчителів — їх треба скорочувати! Нехай сміття прибирають

До речі, у Андрія Шумського є ще один козир. Це на випадок, якщо в нього не вийде «прокрутити» схему із сміттєспалювальним заводом на території Львівської області.

Андрій Шумський від «Слуга народу» на своєму окрузі 122 пропонує скоротити вчителів, державних службовців, вихователів дитсадків, листонош. На його думку, ці люди — зайве навантаження для бюджету!

Якщо програю — буду пиляти Карпати

Вчителі, низький уклін вам, можливо й пробачать таке принизливе ставлення Андрія Шумського. Листоноші, держслужбовці — теж.

Але чи пробачать Андрію Шумському зі «Слуга народу» його гріхи найстаріші жителі нашої країни — багатовікові ліси, які завжди були гордістю України?!

Адже Андрій Шумський не приховує, що займався вирубкою карпатських лісів та має в цьому серйозний досвід.

Ось так «король львівського раку», так ще й «хірург з вирізання легенів України» планує стати народним депутатом Верховної Ради…

материалы рубрики
«Автокефальный блок»: с кем и как Порошенко собирается отомстить Зеленскому Статьи
«Автокефальный блок»: с кем и как Порошенко собирается отомстить Зеленскому
Телетайп: Весь мир, конечно, театр. Но мы в нем не актеры, нас и в гардеробщики пока не пускают… Статьи
Телетайп: Весь мир, конечно, театр. Но мы в нем не актеры, нас и в гардеробщики пока не пускают…
Три к: Киев, культура и коррупция — СМИ Статьи
Три к: Киев, культура и коррупция — СМИ
Большие планы и реальные перспективы Статьи
Большие планы и реальные перспективы
НСЗУ: 7,6 миллиарда растрат и умершие вместо живых, — СМИ Статьи
НСЗУ: 7,6 миллиарда растрат и умершие вместо живых, — СМИ
Станет ли Грымчак-гейт Луценко-гейтом? Статьи
Станет ли Грымчак-гейт Луценко-гейтом?
Дело Гримчака поразило поворотом: «Это посмешище над правосудием», всплыли скандальные факты Politeka on-line
Дело Гримчака поразило поворотом: «Это посмешище над правосудием», всплыли скандальные факты
Куприй после нападения рассказал о злоупотреблениях в органах: «замглавы Нацполиции входит в преступную группировку» Politeka on-line
Куприй после нападения рассказал о злоупотреблениях в органах: «замглавы Нацполиции входит в преступную группировку»
Старая власть поразила омерзительным поведением: «подбирают даже крохи» Politeka on-line
Старая власть поразила омерзительным поведением: «подбирают даже крохи»
Большая политика и Рыба: Юрий Безмельницкий, Зеленский и финансирование Трампа Статьи
Большая политика и Рыба: Юрий Безмельницкий, Зеленский и финансирование Трампа
Телетайп: янтарная мафия, сигаретная, аптечная и прочие Грымчаки. куда податься бедному Васе Голобородько? Статьи
Телетайп: янтарная мафия, сигаретная, аптечная и прочие Грымчаки. куда податься бедному Васе Голобородько?
Пальчевский раскрыл детали ареста Порошенко: «нарушил все договоренности» Politeka on-line
Пальчевский раскрыл детали ареста Порошенко: «нарушил все договоренности»