3 грудня Верховна Рада прийняла рішення про відтермінування  на п’ять років запровадження вимог екологічного стандарту Євро-6: з 1 січня 2020 р до 1 січня 2025 р.

Тим самим громадяни  отримали змогу придбати нові авто не за завищеними цінами, а  вітчизняному автопрому, який виробляє авто за попереднім стандартом Євро-5, депутати дали ще один шанс на виживання.

 Норма про відтермінування Євро-6 була запропонована у законопроекті 2078-1 про внесення змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів». Співавтором проекту є народний депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко, член парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики.

«Нам потрібно робити українців заможнішими, для того, щоб вони мали можливість купувати нові автомобілі. І було б ідеальним, щоб ці нові автомобілі ще й вироблялися в Україні. Для цього має працювати промисловість, для цього у громадян має бути фінансова спроможність. Неприпустимо  ускладнювати життя громадянам, роблячи нові авто ще дорожчими в той момент, коли Рада подовжила терміни завезення в Україну вживаних авто на «євробляхах», - зазначив Андрій Ніколаєнко з трибуни Верховної Ради під час обговорення законопроекту.

Слід відзначити, що за прийняття законопроекту 2078-1 за основу проголосували 360 народних депутатів. На думку депутатів, які виступали під час обговорення проекту перед прийняттям його вже в цілому, голосування за проект  2078-1, який, до речі, є першим прийнятим Верховною Радою законом авторства народного депутата Андрія Ніколаєнка, таке результативне голосування має стати еталонним для всіх законопроектів, що стосуються економіки. У підсумку, за прийняття законопроекту 2078-1 в цілому проголосувала теж конституційна більшість – 356 парламентарів.

Популярные статьи сейчас

Подопечная Потапа похвасталась своей гордостью на машине без белья: "Горячая штучка"

Дорофеева не смогла скрыть пикантные места в коротком платье: "Один большой подарок"

С Ани Лорак случилось непоправимое, концерты в России отменяются: первые подробности

Джоли, Джей Ло и другие звезды поразили видом на первой красной дорожке: топ ярких фото

Показать еще