Команда Ярмоленка пропустила принизливий гол

Дортмундська Боруссія в 13-му турі німецької Бундесліги на виїзді мінімально поступилася Штутгарту (1: 2)

Про це повідомляє Знай.Спорт.

Вже на п’ятій хвилині матчу господарі повели в рахунку завдяки жахливій ​​помилці захисника і голкіпера Боруссії. Марк Бартра віддав передачу, на яку вибіг з воріт Романа Бюркі, м’яч від ноги голкіпера відлетів на ногу Чадраку Акола, який закотив м’яч у порожні ворота.

У соцмережі опублікували відео курйозу:

До слова, дортмундська Боруссія показала найгірший результат в чемпіонаті Німеччини вперше з 1991 року. Джмелі не вигравали вже п’ять матчів поспіль (4 поразки і нічия).

Андрій Ярмоленко зіграв всі 90 хвилин і навіть відзначився голом, який арбітр матчу не зарахував, адже українець в момент прийому м’яча підіграв собі рукою.

Нагадаємо, як писала раніше Politeka, тренер дортмундської Боруссії Петер Бос прийняв фатальне рішення, через яке його команда не змогла обиграти франкфуртський Айнтрахт.

матеріали рубрики
Будівлю Одеського медуніверситету знову атакують рейдери. Тітушками керує Владлена Дубініна Суспільство