Дортмундська Боруссія в 13-му турі німецької Бундесліги на виїзді мінімально поступилася Штутгарту (1: 2)

Про це повідомляє Знай.Спорт.

Вже на п’ятій хвилині матчу господарі повели в рахунку завдяки жахливій ​​помилці захисника і голкіпера Боруссії. Марк Бартра віддав передачу, на яку вибіг з воріт Романа Бюркі, м’яч від ноги голкіпера відлетів на ногу Чадраку Акола, який закотив м’яч у порожні ворота.

У соцмережі опублікували відео курйозу:

Bizarre fout. #BVB #ComedyCapers pic.twitter.com/YMqi2yWgB1

— Koenn. (@KoenBloks) November 17, 2017

До слова, дортмундська Боруссія показала найгірший результат в чемпіонаті Німеччини вперше з 1991 року. Джмелі не вигравали вже п’ять матчів поспіль (4 поразки і нічия).

Андрій Ярмоленко зіграв всі 90 хвилин і навіть відзначився голом, який арбітр матчу не зарахував, адже українець в момент прийому м’яча підіграв собі рукою.

Нагадаємо, як писала раніше Politeka, тренер дортмундської Боруссії Петер Бос прийняв фатальне рішення, через яке його команда не змогла обиграти франкфуртський Айнтрахт.