У рамках 25 туру УПЛ «Карпатам» вдома вдалося обіграти «Чорноморець»

Львів’янам вдалося завоювати першу перемогу в другому етапі чемпіонату України. Вони розгромили одеситів з рахунком 3:1.

При цьому «Чорноморець» почав гру впевнено, але господарі швидко перехопили ініціативу.

Вже на 14-й хвилині Швед забив перший м’яч, але з офсайду. Ситуацію на 20-й хвилині виправив Карраскаль, ефектно розібравшись в Вагом, потім пробив повз Безрука вже за всіма правилами – 1:0.

Але на перерву команди пішли з нічиєю. Третьяков відзначився з пенальті.

У другому таймі спочатку гол оформив Швед, якому на 51-й хвилині асистував Ді Франческо. А на 72-й Чорний заробив вилучення і залишив «Чорноморець» в меншості.

Крапку в матчі на 84-й хвилині поставив Санчес, який замінив Шведа.

Таки чином «Карпати» з легкістю отримали 3 очки, і з 23 в сумі піднялися на 10-е місце в таблиці. «Чорноморець», з 19 балами, залишився на дні турнірної таблиці і зробив ще один крок назустріч першій лізі.

У паралельному поєдинку «Зірка» та «Олександрія» розписали нульову нічию і додали собі по одному очку. Тепер у «Олександрії» 26 очок (8-е місце), у «Зірки» – 23 (9-е). Але завтра ще зіграють «Сталь» (21) і «Олімпік» (31).

Нагадаємо, футбольна зустріч між «Карпатами» і «Чорноморцем» затьмарилася смертю вболівальника.

Фанату львів’ян стало погано ще під час першого тайму гри. У чоловіка стався інсульт і той втратив свідомість.

Медики, які були на стадіоні, намагалися врятувати чоловіка. Вони почали надавати допомогу 49-річному вболівальнику відразу ж на трибуні. Згодом чоловіка все ж забрали в карету швидкої допомоги.

Однак реанімаційні заходи не допомогли, чоловік помер в машині швидкої допомоги біля стадіону.

Як повідомлялося раніше, 1 квітня також відбудуться три матчі 25 туру УПЛ. Центральним з них є протистояння між луганською «Зорею» і донецьким «Шахтарем», яке почнеться о 19:30.

Також в цей день пройде гра між «Маріуполем» і «Динамо». Початок заплановано на 17:00. О 19:00 стартує матч між «Сталлю» та «Олімпіком».