В Римі на “Стадіо Олімпіко” відбувся фінальний матч Кубку Італії

Футбольний клуб “Мілан” зазнав поразки у матчі проти “Ювентуса”. Гра завершилась рахунком 0:4 на користь туринців.

Перший тайм завершився нічиєю з нульовим рахунком. Насиченою грою вболівальникам запам’ятався другий тайм, в якому гравці Ювентусу забили  три голи з інтервалом у 8 хвилин.

Ще один м’яч міланці пропустили ближче до кінцівці.

“Ювентус” – “Мілан” – 4:0

Голи: 1:0 – 56 Бенатія, 2:0 – 61 Дуглас Коста, 3:0 – 64 Бенатія, 4:0 – 76, автогол Калинич.
Ювентус – Буффон, Куадрадо, Бардзальї, Бенатія, Матюїді, Асамоа, Хедіра, Пьянич (Маркізіо, 87), Дуглас Коста (Федеріко Бернардескі, 73), Диба (Ігуаїн, 83), Манджукич.
Мілан – Доннарумма, Бонуччі, Родрігес, Калабрія, Романьйолі, Бонавентура, Локателлі (Монтоліво, 80), Хакан Чалханоглу, Кессіе, Сусо (Боріні, 68), Кутроне (Калинич, 62).
Попередження: Дуглас Коста (61), Калабрія (73).

В результаті поєдинку туринський клуб став володарем Кубку Італії втретє поспіль. Цей трофей став для команди 13-м по рахунку в італійському чемпіонаті.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про низку кандидатів на пост головного тренера Ювентусу.