Український шпажист Богдан Нікішин очолив світовий рейтинг FIE

Так, українець завоював бронзу на чемпіонаті Європи в сербському Нові-Саді і впевнено піднявся на першу сходинку рейтингу.

Як повідомляється, в груповому раунді Нікішин виграв чотири поєдинка з шести. В 1/32 фіналу Богдан переміг Жомбор Баньяни з Угорщини (13: 8), потім обіграв Вадима Анохіна з Росії (11: 7), в 1/8 фіналу – італійця Марко Фікер (3: 2), а в 1/4 – німця Лукаса Беллманом (15:12).

Никишин, шпажист

У півфіналі Нікішин програв дворазовому чемпіону світу Миколі Новосьолова з Естонії (9:10).

Нагадаємо, український боксер Василь Ломаченко посів перше місце рейтингу найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії, який складають експерти каналу ESPN.

8 з 10 експертів каналу віддали перше місце українському боксеру.

На другому місці казах Геннадій Головкін. На третьому місці американець Теренс Кроуфорд. Ще один українець Олександр Усик розташувався на 13 місці.

Крім того, як писала Politeka, чемпіон світу за версією WBA в легкій вазі Василь Ломаченко (11-1, 9 КО) номінований на премію від телеканалу ESPN.

Ломаченко отримав номінацію в категорії Найкращий боєць 2018 року. Проголосувати за українця можна тут.

Також серед номінантів боксер Теренс Кроуфорд, а також бійці UFC Роз Намаюнас і Жорж Сен-П’єр.

Нагадаємо, в минулому році цю нагороду виграв боєць UFC Деметріус Джонсон.