Англійці розгромили збірну Панами з рекордною кількістю голів

У Нижньому Новгороді в матчі 3-го туру групового раунду на чемпіонаті світі в рамках квартету G грали збірні Англії та Панами.

Про це повідомляє Знай.Спорт.

Англійці виграли поєдинок з розгромним рахунком 6:1. У першому таймі команда Гарета Саутгейта перемогла з рахунком 5:0.

Результат пошуку зображень за запитом

У підсумку за англійців хет-триком відзначився форвард Тоттенгема Харрі Кейн, дубль у свій актив записав захисник Манчестер Сіті Джон Стоунз і ще один м’яч забив півзахисник Манчестер Юнайтед Джессі Лінгард.

Гол престижу за Панаму забив захисник гватемальського Мунісіпаля Феліпе Балой.

Зазначимо, що на цьому чемпіонаті світу Англія показала найрезультативніший матч, забивши 6 голів. До цього по 5 голів забивали збірні Росії та Бельгії.

Також в 3-му турі групи G Бельгія впевнено виграла у Тунісу з рахунком 5:2.

Нагадаємо, вчора, 23 червня, збірна Бельгії розгромила команду Тунісу в матчі другого туру групового етапу ЧС-2018 з рахунком 5:2. Матч пройшов у Москві.

За інформацією джерел, дублями у складі бельгійської збірної відзначилися нападник Ромелу Лукаку і півзахисник Еден Азар. Також на 90-й хвилині зустрічі останній м’яч в ворота Тунісу забив форвард Михайла Батшуайі. Авторами голів за збірну Тунісу стали захисник Ділан Бронн та нападник Вахбі Хазрі.

У наступному турі групового етапу Бельгія зустрінеться з Англією в Калінінграді (28 червня), а Туніс зіграє з Панамою в Саранську (28 червня).