Український футболіст Євген Селезньов отримав червону картку

Нападник турецького клубу “Акхісар Беледі” Євген Селезньов був дискваліфікований під час матчу проти “Різерспора”.

Інцидент стався в кінці першого тайму, який завершився з рахунком 1: 1. Селезньов плюнув в обличчя суперника. Арбітр вирішив видалити українця з поля після перегляду відеоповтору.

евгений селезнев

“Селезньов таким чином відреагував на фол суперника, який стався за кілька хвилин до цього. Нам доведеться покарати Селезньова. Цей епізод стане прикладом для всього турецького футболу. Система VAR зробить його краще”, – заявив головний тренер “Акхісар” Сафет Сушич в інтерв’ю сайту skor.sozcu.com.tr.

Відзначимо, що в цьому сезоні Євген Селезньов провів за “Акхісар Беледі” три матчі у всіх турнірах і став автором двох забитих м’ячів.

Раніше повідомлялося, що перед початком матчу в Сочі український футболіст Віталій Федорів демонстративно відвернувся від російського прапора.

До початку матчу почав звучати гімн Росії, і коли всі гравці повернулися обличчям до російського прапору, 30-річний український захисник «Нижнього Новгорода» Віталій Федорів продовжив стояти обличчям до глядацьких трибун.

Зазначимо, зірковий гравець «Барселони» Ліонель Мессі вразив феноменальною точністю, забивши «гол» журналісту. Відповідні кадри з’явилися в соцмережі.

Примітно, що на самих кадрах Мессі б’є з іншого кінця поля і забиває «гол» журналісту. Фактично, м’яч пройшов точно між ніг чоловіка, після чого той здивовано подивився вниз і обернувся.

Нагадаємо, нововведення від ФФУ: як тепер українці зможуть дивитися футбол.

Як повідомляла Politeka, Блохін розповів, над чим потрібно працювати київським Динамо.

Також Politeka розповідала, що український клуб прийняв в команду правопорушників.