Українець Олександр Зінченко став одним із найкращих гравців матчу чемпіонату Англії між Манчестер Сіті та Челсі

Команда українського захисника в поєдинку 26-го туру англійської Прем’єр-ліги рознесла на своєму полі лондонський клуб з рахунком 6:0.

Олександр Зінченко провів на полі весь матч і взяв безпосередню участь у розгромі Челсі, відзначившись двома гольовими передачами.

Александр Зинченко, Манчестер Сити

Результативні дії українця у зустрічі з лондонським клубом дозволили йому стати одним із найкращих гравців матчу. За підсумками гри Олександр Зінченко отримав оцінку 8.7 від авторитетного статистичного порталу WhoScored, що є третім результатом серед усіх футболістів, які брали участь у поєдинку.

Зазначається, що гравець збірної України зробив два ассисти, двічі вдало обіграв суперника, чотири рази виграв боротьбу за м’яч, а також продемонстрував 93% точності пасів, здійснивши 70 передач.

Кращі оцінки, ніж у Зінченка, тільки у двох гравців Манчестер Сіті: Серхіо Агуеро, який зробив хет-трик, і Рахіма Стерлінга, який відзначився дублем. Аргентинець і англієць отримали по 10 балів.

ДТП з Зайцевою: українців відволікають від найголовнішого, “це обман”

Нагадаємо, що в поєдинку с Челсі Олександр Зінченко відзначився двома гольовими передачами та взяв участь у ще одному взятті воріт. На 13-й хвилині матчу український захисник записав на свій рахунок перший асист. Зінченко, підхопивши м’яч на фланзі, почав зміщуватися до центру і відпасував на Серхіо Агуеро, який розкішним дальнім ударом у дев’ятку зробив рахунок 2:0 на користь Манчестер Сіті.

Через шість хвилин Олександр Зінченко взяв участь і в третьому голі Містян. Українець, знову змістившись у центр, ефектно підсічкою відправив м’яч у штрафну, звідки гравці Челсі не змогли його вдало винести, чим скористався Агуеро, оформивши дубль.

Уже під кінець зустрічі Олександр Зінченко відзначився другою гольовою передачею. На 80-й хвилині матчу українець, отримавши розрізний пас від Давіда Сільви, в один дотик відправив м’яч у центр штрафного майданчика, де його передачу замкнув Рахім Стерлінг, встановивши остаточний рахунок у матчі – 6:0.

Перемога над Челсі дозволила Манчестер Сіті з 65 балами очолити турнірну таблицю англійської Прем’єр-ліги. Ще один претендент на чемпіонство Ліверпуль на даний момент має таку ж кількість очок, але зіграв на один матч менше.

Олександр Зінченко в нинішньому сезоні провів у складі Манчестер Сіті в усіх турнірах 13 матчів, у яких відзначився одним забитим м’ячем і чотирма гольовими передачами.

Нагадаємо, раніше український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко розповів про зіркового фаната Усика з Манчестер Сіті.

Як повідомляла Politeka, Зінченко може піти з Манчестер Сіті цієї зими.

Також Politeka писала, що Зінченко тріумфально провів матч проти Ліона.