Українка, уродженка Херсонської області – байдарочниця Інна Осипенко-Радомська, яка виступає за Азербайджан, зайняла на Олімпіаді в Ріо третє місце на дистанції 200 метрів і завоювала для Баку п’яту медаль.

Як повідомляє Haqqin. az, Осипенко-Радомська з результатом 40,401  поступилася байдарочниці з Нової Зеландії Лізі Каррінгтон і полячки Марті Валчікевіч.

Чому українці в Ріо досі без золотих медалей?

«Я дуже задоволена результатом. У мене попереду ще дистанція на 500 метрів. Бронза на 200-метрівці – дуже хороший для мене результат. Це дуже швидка гонка, тут на удачу, на фарт, на хороший старт», – сказала вона.

Відзначимо, що Інна Осипенко-Радомська принесла Азербайджану п’яту медаль на Олімпіаді в Ріо. За винятком українки, азербайджанські медалісти представляють виключно різні види єдиноборств. Це два дзюдоїста, борець греко-римського стилю і боксер.

Як писала Politeka,напередодні в фіналі з греко-римської боротьби на Олімпіаді в Ріо український спортсмен Жан Беленюк програв представнику Росії Давиту Чакветадзе з рахунком 2-9. При цьому борець приніс Україні серебро, однак золота у нас ще немає.