У Києві на НСК “Олімпійський” відбувся перший матч Національної збірної України з футболу у рамках відбору до чемпіонату світу 2018 року у Росії. Підопічні Андрія Шевченка розписали “мирову” із сенсацією попереднього чемпіонату Європи – збірної Ісландії – 1: 1.

Україна в Лізі Європи: Шахтар і Зоря отримали суперників (фото)

Поєдинок, який проходив при порожніх трибунах через дискваліфікацію, наша команда почала доволі погано. Вже на 5-й хвилині ісландці повели в рахунку: півзахисник гостей Б’ярнасон передачею низом до чужої штрафної вивів нападника Фіннбогасона сам на сам, але той пробив з першої спроби у воротаря П’ятова. М’яч рикошетом від голови нашого капітана Олександра Кучера відскочив назад до форварда Ісландії і після цього опинився у воротах.

Зрівняти рахунок України змогла під кінець першого тайму. Ярослав Ракицький завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчику. Воротар ісландців відбив м’яч перед собою, після чого чудово на добиванні зіграв Андрій Ярмоленко – 1: 1.

Варто відзначити, що наша команда цілком могла претендувати на перемогу, коли на 82-й хвилині з’явився шанс реалізувати пенальті. Але, на жаль, цього не сталося – Євген Коноплянка потрапив в стійку при виконанні одинадцятиметрового удару.

Як писала Politeka, український півзахисник Євген Коноплянка, який до останнього часу виступав за іспанську «Севілью», підписав контракт з німецьким клубом «Шальке».