Національна збірна України з дзюдо завоювала переможні місця

Спортсменки отримали дві золоті, одну срібну і три бронзові медалі на турнірі в Бухаресті European Judo Open 2017, пише Знай.

Українські спортсмени стали чемпіонами світу (фото)

Серед жінок найуспішнішою стала категорія +78 кг. Українки Галина Тарасова, Василина Кириченко і Анастасія Сапсай завоювали переможні местаю

Серед чоловіків золото в категорії 66 кг виборов Геворг Хачатрян. У категорії до 100 кг бронза у Андрія Савицького і також бронзова нагорода в активі Андрія Колесника в категорії понад 100 кг.

Таким чином, в командному заліку українці посіли друге місце серед 29 країн слідом за французами, які виграли чотири золота.

Нагадаємо, що збірна України з художньої гімнастики на етапі World Challenge Cup в іспанській Гвадалахарі за два дні завоювала чотири медалі.