Цікавий випадок відбувся в чемпіонаті Болгарії

У матчі фіналу плей-офф чемпіонату Болгарії за путівку в кваліфікацію Ліги Європи стався цікавий інцидент.

“Левські” приймав “Верею”, коли з трибун в середині першого тайму полетіли пивні банки.

Арбітру довелося призупинити матч на кілька хвилин, однак після цього банки літати не перестали.

Захисник “одвірок” Іван Бандаловскій не злякався пивного дощу і підняв одну з банок. Футболіст відпив трохи хмільного напою і виплюнув на поле.

Відзначимо, що основний час матчу завершився з рахунком 1: 1, а в серії пенальті точнішими виявилися гравці “Левські” – 9: 8.

Раніше вінгер збірної України і німецького «Шальке» Євген Коноплянка розкритикував головного тренера клубу Маркуса Вайнцирль.

Нагадаємо, українська збірна з футзалу з проблемами із зором стала чемпіоном світу.

Також у скандального олігарха Ігоря Коломойського може з’явитися новий футбольний клуб.

А мадридський Реал став 12-разовим переможцем Ліги Чемпіонів (Кубка Європейських Чемпіонів), і першим в історії клубом, що зумів два рази поспіль завоювати цей титул

Джерело: ТСН.ua