Сумоїстка з Вінниці Світлана Тросюк здобула перемогу на Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту

Про це повідомляє прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

Українські спортсмени збирають «золото» Дефлімпіади

Змагання проходили в польському місті Вроцлаві з 19 по 24 липня 2017 року.

На шляху до «золота» українка перемогла не тільки суперниць з Бразилії та Норвегії, але і з Росії.

«У фіналі змагань з сумо (до 65 кг) вінничанка Світлана Тросюк перемогла суперницю з Бразилії. На шляху до золотої нагороди наша співвітчизниця також була сильнішою за представниць Росії та Норвегії. Це найвище досягнення цього року з неолімпійських видів спорту», – йдеться в повідомленні.

Як писала Politeka, українська жіноча естафетна команда виграла чемпіонат Європи U20 з легкої атлетики.

У фіналі спортсменки встановили юніорський рекорд України і показали кращий результат світового топ-листа сезону серед українок.

Збірна України у медальному заліку посіла третє місце. Вища українська команда на чемпіонатах U20 ще не піднімалася. Таке ж місце було в 2009 році, але тоді у збірній було п’ять медалей, а в цьому році – шість.