Українка Яна Беломоіна виграла Кубок світу в олімпійській дисципліні маунтинбайк крос-кантрі

З перемогою її в своєму Twitter привітав український президент Петро Порошенко.

«Беломоіна стала володаркою Кубка світу 2017 по маунтенбайку! Вітаю Яну з фантастичною перемогою і щиро бажаю нових успіхів», – йдеться в повідомленні президента.

Відзначимо, 24-річна українка здобула перемогу на передостанньому етапі Кубка світу в канадському Монт-Сент-Єнне, на 44 секунди випередивши найближчу суперницю француженку Паулін Ферран Прево. Третьою стала Катаріні Пендрель з Канади. Після цього етапу на рахунку українки стало 1050 очок в загальному заліку. У її найближчої переслідувачки – Лінди Індерганд – 655 балів.

Раніше повідомлялося, що в цьому сезоні Беломоіна виграла європейську першість з маунтинбайку. На європейській першості з велоспорту в італійському Дарфо-Боаріо-Терме українка не залишила шансів суперницям і отримала медаль вищої проби. «Золотий» час Яни – 1:24:36.

Нагалаємо, український богатир встановив унікальний світовий рекорд.

Джерело: Politeka