“Золоту скарбничку” України на Всесвітній Універсіаді поповнили медалями Олександр Горшковозов і Анастасія Недобега

Результат наших спортсменів – – 398,90 бала. Другими стали канадці Тайлер Хеншель і Селіна Той, треті – мексиканці Хосе Баллеза Ісайас і Аранта Чавес.

Тим часом перше місце (30 золотих медалей) належить Японії, друге місце (26 золотих медалей) має Південна Корея, а господар змагань Тайвань опинився на третьому місці.

В цілому в медальному заліку Україна посідає 7-е місце.

Як писала Politeka, тхеквондістка Ірина Ромолданова принесла Україні медаль, здобувши перемогу над японської суперницею.

Ромолданова виграла золоту медаль у ваговій категорії до 46 кг, перемігши у фіналі японку Киріаком Куттукі – 5: 3 (0: 3). Спортсменка принесла Україні четверту золоту нагороду.

Як писала Politeka, український плавець Андрій Говоров встановив новий рекорд Універсіади.

Нагадаємо, що раніше Андрій Говоров став найсильнішим на Відкритому чемпіонаті Франції з плавання. Він виграв дистанцію 50 метрів батерфляєм з результатом 23,3 секунди.

Джерело: Politeka