У чемпіонаті України слідом за Шахтарем очок недорахувало Динамо

У Львові команда Олександра Хацкевича не зуміла обіграти Карпати, задовольнившись нічиєю 1: 1.

Забивши першими гол на 12-й хвилині (відзначився Домагой Віда), у другому таймі гості зі столиці зганьбилися, пропустивши безглуздий гол зі штрафного, передає Gamebet

До воріт було понад 30 метрів, проте півзахисник львів’ян Сергій Мякушко забив божевільний гол зі штрафного. Поки Коваль готувався до удару, м’яч влетів у ворота.

В результаті безвиграшна серія Динамо в чемпіонаті України досягла вже шести матчів. В останній раз команда Олександра Хацкевича вигравала 17 вересня в 9-му турі в Олімпіка (2: 1). Таким чином, Олександр Хацкевич повторив антирекорд Олега Блохіна, набравши в 13 матчах 26 очок.

Карпати – Динамо – 1: 1
Голи: Віда, 12 (0: 1). Мякушко, 55 (1: 1)

Нагадаємо, матч Карпати – Динамо пройшов у неділю, 29 жовтня, в рамках 14-го туру української Прем’єр-ліги.