Харків продовжує лихоманити – напередодні футбольного матчу в місті стався погром

Масова бійка сталася в місцевому рок-пабі під назвою «Стіна».

Шахтар-Фейєноорд: анонс і прогноз на матч

Хулігани розгромили приміщення всередині, а також побили 4 вікна-вітрини. Правоохоронці, що прибули на місце події, встановили, що учасниками групової бійки були голландські та українські вболівальники. В місцевий відділ поліції привезли рекордну кількість порушників – 52 людини.

Нагадаємо, сьогодні, 1 листопада, на стадіоні «Металіст» у Харкові гратимуть «Шахтар» і «Фейєноорд».

Як повідомлялося раніше, перша зустріч цих команд, яка відбулася два тижні тому, завершилася вольовою перемогою команди Паулу Фонсека (2: 1). Тоді, в Роттердамі, господарі вийшли вперед ще в дебюті матчу завдяки голу Стівена Бергейса, однак оранжево-чорні не здалися – в середині першого тайму зрівняли рахунок. У другій 45-хвилинці гості вийшли вперед, після чого довели справу до перемоги.