Кращий клуб світу ледь не втратив одразу двох гравців з-за грубості суперника

У суботу, 18 листопада, у рамках ценрального матчу 12-го туру іспанської Прімери дві команди з Мадрида, Реал і Атлетіко, не зуміли визначити найсильнішого (0:0).

Поєдинок непримиренних суперників запам’ятався великою кількістю боротьби, яка іноді і переходила в грубість. Так, на 34-й хвилині матчу, коли хавбек Реала Тоні Кроос рухався з м’ячем до воріт суперника, у нього прямою ногою влетів захисник Матрацників Стефан Савич.

За підсумками цього епізоду арбітр матчу показав порушнику лише жовту картку, а Кроос лише якимось дивом зумів продовжити гру.

No red card. pic.twitter.com/eSHjS38joE

— Lucas Navarrete (@LucasNavarreteM) 18 ноября 2017 г.

Варто відзначити, що це був далеко не перший і не останній подібний епізод в мадридському дербі. Ще в першому таймі капітан Реала Серхіо Рамос отримав болючий удар по обличчю від ноги гравця “Атлетіко”, після чого був замінений у перерві.

Нагадаємо, лідер футбольного клубу «Реал» Кріштіану Роналду збирається покинути клуб вже влітку.

Джерело: “Знай.Спорт“