Сьогодні, 11 лютого, на зимовій Олімпіаді-2018 відбулися кваліфікаційні змагання жіночого турніру з могулу

Відомо, що українська фрістайлістка Тетяна Петрова при виконанні першого стрибка на трампліні невдало приземлилася і впала.

Таким чином, спортсменка зайняла всього лише передостанню сходинку в першій кваліфікації. У той же час у другій – через даного інциденту, вона зайняла лише останнє – 20 місце. В результаті таких оцінок Тетяна не потрапляє у фінал Олімпіади.

Переможницею змагань стала 17-річна француженка Перрен Лафонтена.

Варто відзначити, що Петрова все одно увійшла в історію, оскільки стала першою учасницею в Моргул від України.

Відзначимо, могул – це вид фрістайлу, змагання по спуску з гори на лижах по спеціальній горбистій трасі. При цьому дана траса спочатку має ухил 27 градусів. Спортсмени проходять її з виконанням акробатичних стрибків.

Нагадаємо, раніше Politeka писала, що в разі виграшу золотої медалі на XXIII зимових Олімпійських іграх, українські спортсмени отримають десятки тисяч доларів премії. Так, тріумф українців на Олімпіаді чиновники Кабінету Міністрів «оцінили» в 120 тисяч доларів. Саме таку суму вони пообіцяли медалістам в Пхенчхані.