У понеділок, 12 лютого, біатлонний день на Олімпійських Іграх 2018 розпочався жіночою гонкою переслідування

Спортсменки стартували відповідно до результатів суботнього спринту. І вдруге поспіль золоту нагороду виборола німкеня Лаура Дальмаєр.

У жіночу гонку переслідування на 10 кілометрів вдалось потрапити трьом представницям України. Віта Семеренко стартувала 14-ою з 55-секундним відставанням від переможця суботньої гонки Лаури Дальмаєр, а Анастасія Меркушина – 55-ою (з гандикапом у 2:26). А Валентина Семеренко, яка мала стартувати 46-ою, вирішила пропустити гонку та зберегти сили для подальших змагань.

Пішли вони: росіяни терплять на Олімпіаді нові приниження

Перша стрільба пройшла для Віти невдало – два промахи відкинули нашу спортсменку з 14 на 24 місце. Меркушина завдяки чистій стрільбі з 55-го місця піднялась на 38-е. Після другої стрільби лежачи, яка пройшла під акомпонемент сільного вітру, Семеренко вдалось влучити у 4 мішені з 5 і повернутись на дистанцію на 26-му місці, а Меркушина промахнулась двічі, втративши 7 позицій. Натомість на двох стрільбах стоячи у Віти був лише один промах, що у підсумку дозволило їй фінішувати на 18-му місці. Анастасія Меркушина закінчила гонку 46-ою.

Золоту нагороду у жіночій гонці переслідування завоювала Лаура Дальмаєр, “срібло” – Анастасія Кузьміна, якапредставляє Словаччину, “бронза” – у француженки Анаїз Бесконд.

Нагадаємо, як передавала Politeka, розклад і програма Олімпійських ігор 2018 територіально складені в межах 13 спортивних об’єктів. Так, частина ігор пройде в гірській місцевості на території спортивного комплексу Альпенсія, а частина — в прибережжя міста Каннин.

12 лютого на Зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані буде розіграно 8 комплектів медалей. Два “золота” розіграють в біатлоні і по одному в сноуборді, фігурному катанні, гірськолижному спорті, фрістайлі, ковзанярському спорті та стрибках з трампліну.

Джерело: Politeka